Redemptoryści

Lubaszowa

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Zwykła  - 2 lutego 2020 r.                                                               

 

1.Dzisiejsza niedziela jest I miesiąca – po Mszy św. o 7.30 i 9.00 zmiana tajemnic różańcowych. Adoracja przewidziana na I niedzieli będzie w niedzielę przed Środą Popielcową w ramach nabożeństwa 40 Godzinnego.

2. W tygodniu w liturgii wspominamy:

- w poniedziałek (3 II ) wspomnienie św. Błażeja bpa i męcz. – patrona w leczeniu chorób gardła. Na koniec Mszy św. błogosławieństwo świec i gardła.

- we wtorek (4 II) po mszy św. jak zwykle nowenna do św. Gerarda.

- we środę (5 II) wspomnienie św. Agaty ( błogosławieństwo  chleba, wody i soli), przed Mszą św. Nowenna do MBNP.

- w czwartek (6 II) pierwszy czwartek miesiąca ( o 16.30 nabożeństwo z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne).

- w piątek  (7 II) pierwszy miesiąca od godz. 9.00 – odwiedziny chorych. Od 16.00 – spowiedź I piątkowa i o 17.00 – Msza św.

3.W przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziny wraz z dziećmi. 

4. Pozostałe informacje:

- dzisiaj o godz. 15.00 w remizie OSP Lubaszowa zapowiadane spotkanie dla babci, dziadków i wszystkich seniorów naszej miejscowości. Zapraszają organizatorzy.

- w poniedziałek i we wtorek  2 tygodnia ferii  kolejne dwa dni zorganizowanych zajęć podczas ferii dla dzieci w remizie od 14.00 do 17.00.

- w środę o godz. 9.00 wyjazd dzieci uczestniczących w roratach i nabożeństwach różańcowych do Tarnowa na łyżwy. W zakrystii jest lista dzieci i rodziców jadących proszę o potwierdzenie wyjazdu.. Dzieci bez opieki rodzica potrzebują zgodę na wyjazd, Wszystkie dzieci mają ze sobą legitymację na wypożyczenie łyżew i 20 zł.